Hakkımızda

Yazar Ebru Erçetin vajinal enfeksiyon kitabını oluştururken kendi yaşadığı sorundan yola çıkarak diğer tüm bayanlara bu yolda rehberlik etmek amacını taşımıştır. Site içerisinde sizde kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz konulara değinmeye çalıştım. Amacım daha önceden bu sorunu bizzat yaşayan bir kişi olarak neler hissettiğinizi anladığımı göstermektir.

Birçok bayanın sorunu olan her türlü mantar ve enfeksiyon çeşitleri yüzünden hayatlarının kabusa döndüğünü biliyorum. Bu sebeple ve aldığım bu güçle kitabımı yayınlamaya karar verdim 2014 yılında.

Her yaştan kadının bu ve benzeri hastalıklarla boğuşması ve çaresiz kalması kitabı yazmamdaki en büyük etkendir. Kitabı okuyup uygulayan bayanlardan gelen geri dönüşler ile doğrusu ne denli güzel bir iş çıkardığım konusunda da beni mutlu ediyor diyebilirim.

Eğer sizde bu sorundan muzdarip iseniz kitabı alın ve tamamen bitkisel ve uygulamalı olarak gösterdiğim vajinal mantar enfeksiyonundan kurtulma yöntemimi uygulayın. Göreceksiniz ki üzüldüğünüz kadar bir hastalık değil ve siz bunu başarırsınız.

Kitabı şuradan tıklayarak alabilirsiniz.

Şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Saygılarımla.